طراحی سایت
سه شنبه 9 شهريور 1395.
امروز :
Aug 30 2016.
مصادف با :

   
   

   

اوقات شرعی استان ها  

   
SP_WEATHER_

°C

zanjan

SP_WEATHER_
Humidity: %
Wind: N at
   

دبیر اجرای خانه صنعت،معدن وتجارت استان تاکید کرد : حمایت همه جانبه از تولید ملی، عامل تحقق اقتصاد مقاومتی

توضیحات

 براساس اعلام مسئولان سازمان صنعت،معدن و تجارت دهه اول تیر ماه به نام دهه تولید ملی نام گذاری شده است. براین اساس قراراست تا از واحدهای نمونه استانی که در طول یک سال اخیر در زمینه‌های مختلف باعث ارتقای تقویت تولید ملی شده‌اند با حضور مسئولان کشوری و استانی تقدیر شود.

.

 در این رابطه دبیراجرایی خانه صنعت،معدن و تجارت استان زنجان با بیان اینکه امسال برگزاری مراسم گرامی داشت دهه تولید ملی به خانه صنعت و معدن واگذار شده است،گفت: براین اساس این دهه با تقدیر از کارآفرینان بخش اصناف شروع خواهد شد و در روز ۱۰تیرماه در تهران با تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی  کشور به پایان خواهد رسید. که بلافاصله بعداز مراسم کشوری در استان نیز آیین گرامیداشت استانی این روز ملی برگزار خواهد گردید.

مهندس نیما ظهیریان  افزود: روز دوم دهه تولید ملی با نام تولید ملی و تشکل ها،روز سوم با نام تولید ملی و فرهنگ،روز چهارم با نام تولید ملی و سرمایه انسانی، روز پنجم با نام تولید ملی و رقابت پذیری و فضای کسب و کار،‌ روز ششم با نام تولید ملی و چشم انداز ۱۴۰۴،روز هفتم تولیدملی و تحقیق و توسعه و مالکیت معنوی،روز هشتم با نام تولیدملی و تامین مالی و ارزآوری،روز نهم با نام تولید ملی و سرمایه گذاری و روز دهم با نام تولید ملی و حماسه اقتصادی نام گذاری شده است.دبیراجرایی خانه صنعت،معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری درخصوص تحقق اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: تحقق این مهم از طریق حمایت همه جانبه از تولیدکنندگان و کاهش واردات بی رویه امکان پذیرخواهد بود.

بسیج تمامی امکانات برای تقویت تولید ملی

همچنین ایشان در ادامه نیز با اشاره به نام گذاری امسال به نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی گفت: این نام گذاری  یک مسیر را نشان می‎دهد و آن هم مسیر حرکت همه جانبه مردم ومسئولان در حمایت از تولید ملی است.

نیما ظهیریان افزود: برای تحقق حمایت از تولید ملی باید سیاست ‎های ارزی، واردات و صادرات کالا در جهت حمایت از تولید ملی باشد.وی با اشاره به بحث اقتصاد مقاومتی بیان داشت: عملی کردن اقتصاد مقاومتی از مسیر حمایت از تولید ملی امکان پذیر می باشد. براین اساس باید مسئولان به بررسی مطالبات تولیدکنندگان بپردازند و سعی کنند،مشکلات آن‌ها را برطرف کنند.وی تاکیدکرد: باید تمامی امکانات استان در سال جاری صرف تقویت تولید ملی واحدهای استانی شود به عبارتی نباید اقتصاد مقاومتی را در حد شعار باقی بگذاریم، بلکه باید با برنامه ریزی،بسترهای لازم را برای تحقق این مهم فراهم کنیم.

 

 

 


   
   

قیمت ارز و سکه (ریال)  

  خرید فروش
بهار آزادی 10,000,000 10,310,000
نیم  5,020,000  5,150,000
ربع  2,650,000  2,750,000
گرم طلای 18 عیار   1,042,690
یورو  38,150  39,230
پوند  48,700 49,630
دلار  32,050  34,6801
   

پیشخوان  

   
© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خانه صنعت, معدن و تجارت استان زنجان می باشد

ورود